DYM Mühendislik - Doğruyol Mühendislik - Isıtma, Soğutma, Havalandırma Sistemleri Bize Ulaşın
İLETİŞİM

0 546 958 02 11

ADRES

Panayır Mh. 9. Yavuz Sk. No:61/A
Osmangazi/BURSA

1982 Ardahan/ Posof doğumluyum. İlkokul 1. Sınıf köyümde okudum. İlkokul devamı, ortaokul ve liseyi Bursa/İnegöl ilçesinde okudum. Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Makine Mühendisliği kazandığım senesi (2002) kaydımı dondurarak Almanya’ya Ağabey’imin yanına eğitim amaçlı gittim (Almanya/Dortmund). Burada 2002-2005 yılları arasında dil eğitimi gördükten sonra yeniden üniversiteme kaydımı yenileyerek üniversite hayatımıza başlamış olduk (2005-2009). Üniversite hayatı biter bitmez askerliğe başvurarak (2009-2010) yılları arasında Van’da vatani görevimizi yapmış olduk.

Ortaokul ve lise yıllarındayken, okuldan kalan vakitlerde elektrik dükkanımızda, babamın yanında çalışarak 1990-2002 yılları arasında iş hayatına başlamış olduk. Bu yıllarda esnaflığın, çıraklığın ve ustalığın bir nevi hayat derslerini almış oldum. Almanya’da boş zamanlarımda ağabey’im ile takıldığım zamanlarda da Almanya da  yapılan iş disiplini ve yeni teknolojinin çalışma koşullarını nasıl etkilediğini ve teknolojide ilerde olmanın getirmiş olduğu avantajlar hakkında görüşümde bana çok şey kattığını söyleyebilirim. Bunda ağabeyimin tesisat sektöründe çalışması da etili oldu.

Gerek yakınlarımın tesisat sektöründe olması gerekse üniversitede almış olduğum eğitimlerdeki ilgimden dolayı iş hayatına tesisat sektöründe çalışmaya karar verdim. 2010-2011 yılları arasında klima ve havalandırma sektöründe önde gelen bir firmada satın alma, proje ve uygulama takip kısımlarında görev alarak bu alanda kendime çok hızlı ve kayda değer tecrübeler edindim. Daha sonra 2011-2013 yılları arasında doğalgaz sektöründe faaliyette bulunan bir firmada, proje ve tesisat alanında doğalgaz ile ilgili büyük tecrübeler edindim. 2013-2018 yılları arasında Bursa’da Mekanik anlamda çok büyük tecrübesi olan köklü bir firmada, tecrübe edinmiş olduğum klima, havalandırma, doğalgaz ve sıhhi tesisat konularında uzmanlaştığım gibi yangın tesisatları, endüstriyel tesisatlar, altyapı tesisatları, arıtma ve otomasyon sistemleri hakkında da tecrübeler edinmiş oldum.

Sonuç olarak iş hayatında edinmiş olduğum bu tecrübelere dayanarak Mekanik anlamda her türlü ısıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe başarılı bir hizmet sunacağıma inanarak bugünkü DOĞRUYOL MEKANİK MÜHENDİSLİK (DYM MÜHENDİSLİK) ‘i açmayı karar verdim. Bu arada tüm bu süreçlerde ve hala bana çok büyük destek veren babam ve ağabeyime müteşekkirim.